Multimedia



komponenty/biblioteki (2 instrukcje)

odtwarzacze (2 instrukcje)

przeglądarki graficzne (2 instrukcje)



logo

ALLPlayer 4.5

Systemy operacyjne: Windows XP/Vista/7

ALLPlayer z dodatkowymi programami i podstawowymi kodekami, dzięki któremu odtworzysz większość najpopularniejszych formatów wideo i posłuchasz muzyki.

Jak zainstalować
logo

DirectX 9

Systemy operacyjne: Windows XP/Vista/7

Zestaw funkcji API wspomagających generowanie grafiki (dwu- i trójwymiarowej), dźwięku oraz innych zadań związanych zwykle z grami i innymi aplikacjami multimedialnymi.

Jak zainstalować
logo

Ipla 2.3.5

Systemy operacyjne: Windows 2000 / XP / Vista / 7

Ipla to interaktywna telewizja internetowa. Stanowi unikalne na polskim rynku rozwiązanie nadające materiałom wideo społeczny charakter. Umożliwia m.in. udział w transmisji internetowej w wysokiej jakości, dostęp do obszernej bazy VOD, funkcji komunikatora i czatu.

Jak zainstalować
logo

IrfanView 4.32

Systemy operacyjne: Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008 / 7

IrfanView jedna z najpopularniejszych przeglądarek plików graficznych. Jest szybka, mała, kompaktowa, darmowa (dla niekomercyjnego zastosowania.) o bardzo rozbudowanych możliwościach.

Jak zainstalować
logo

GIMP 2.8

Systemy operacyjne: Windows XP / Vista / 7

GIMP to darmowa aplikacja, którą z powodzeniem można wykorzystywać zarówno do zaawansowanej obróbki fotografii jak i do tworzenia grafik na potrzeby Internetu. Podobnie jak Photoshop, również GIMP został wyposażony w szereg narzędzi (pędzel, zaznaczenie, gumka, wypełnienie, różdżka, powiększenie, klonowanie, wystawianie tekstu, rozmazanie, ołówek, skalowanie, rozmazanie, lasso itp.) pozwalających wykonać elementarne, choć wcale nie tak proste obliczeniowo operacje na grafice.

Jak zainstalować
logo

Silverlight 5

Systemy operacyjne: Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / 7

Microsoft Silverlight to technologia internetowa umożliwiająca wyświetlanie treści multimedialnych za pomocą przeglądarki. Podobnie jak w technologii Flash, w Silverlight można przechwytywać zachowania (zdarzenia) myszy i klawiatury, wyświetlać pliki graficzne i obsługiwać dźwięki. Dodatkowo za pomocą technologii Silverlight możliwe jest wyświetlanie standardowych plików video oraz tych w wysokiej rozdzielczości (HD). Możliwe jest również odtwarzanie plików muzycznych (MP3, WMA). Silverlight obsługuje DRM (Digital Rights Management).

Jak zainstalować