logo

Gadu-Gadu 10

Systemy operacyjne: Windows XP/Vista/7

Gadu-Gadu 10 to kolejna odsłona najpopularniejszego polskiego komunikatora. Oprogramowanie zintegrowane jest z wieloma usługami sieci GG Network.

Jak zainstalować
logo

Skype 5

Systemy operacyjne: Windows XP/Vista/7

Skype umożliwia prowadzenie darmowych rozmów głosowych oraz obserwację rozmówcy (video) pomiędzy użytkownikami programu a także płatnych rozmów z posiadaczami telefonów stacjonarnych lub komórkowych za pomocą technologii VoIP. Oprócz tego Skype oferuje funkcje bezpośredniej wymiany informacji tekstowych za pomocą ręcznie wpisywanych wiadomości oraz przesyłu plików.

Jak zainstalować
logo

ALLPlayer 4.5

Systemy operacyjne: Windows XP/Vista/7

ALLPlayer z dodatkowymi programami i podstawowymi kodekami, dzięki któremu odtworzysz większość najpopularniejszych formatów wideo i posłuchasz muzyki.

Jak zainstalować
logo

Avast! 5 Free Antivirus

Systemy operacyjne: Windows 2000/XP/Vista/7

Darmowy program antywirusowy przeznaczony do domowego, niekomercyjnego użycia. Avast! Free Antivirus oferuje ochronę komputera w czasie rzeczywistym i funkcję automatycznego pobierania definicji wirusów.

Jak zainstalować
logo

Adobe Reader 9.4

Systemy operacyjne: Windows 2000/XP/2003/Vista/7

Adobe Reader (poprzednio Adobe Acrobat Reader) ? bezpłatny program firmy Adobe Systems, udostępniany na większość platform komputerowych, służący do czytania publikacji elektronicznych w formacie PDF

Jak zainstalować
logo

DAEMON Tools Lite 4.40

Systemy operacyjne: Windows XP/2003/Vista/7

Darmowy do użytku domowego program, który służy do emulacji napędów, płyt DVD i CD. Tworzy on wirtualne dyski w których montuje obrazy płyt. Posiada opcję startu razem z systemem.

Jak zainstalować
logo

WinRAR 3.93

Systemy operacyjne: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7

Program do kompresji i archiwizacji danych, który tworzy archiwa z rozszerzeniem *.RAR. Dodatkowo WinRAR może rozpakować inne rodzaje archiwów, między innymi popularne pliki *.ZIP. Bez problemu także radzi sobie z tworzeniem archiw *.ZIP. Program może tworzyć archiwa zabezpieczone hasłem, archiwa samorozpakowujące się, wieloczęściowe oraz dodawać dane naprawcze.

Jak zainstalować
logo

Java 6 Update 24

Systemy operacyjne: Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/7

Środowisko-interpreter nazywany również wirtualną maszyną Java (Java Virtual Machine), umożliwia uruchamianie na komputerze i przeglądarce internetowej tzw. apletów (programów) napisanych w języku Java. W praktyce jest niezbędnym elementem do uruchamiania niektórych programów (np. OpenOffice / StarOffice) oraz np. korzystania z internetowych chatów.

Jak zainstalować
logo

Adobe Flash Player 10.2

Systemy operacyjne: Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/7

Multimedialna wtyczka do przeglądarek internetowych i jednocześnie odtwarzacz animacji stworzony i dystrybuowany przez firmę Adobe Systems. Flash Player uruchamia pliki SWF, które można stworzyć za pomocą narzędzi projektowych Adobe Flash, Adobe Flex, oraz wielu innych programów Adobe i firm trzecich.

Jak zainstalować
logo

Spybot Search & Destroy 1.6

Systemy operacyjne: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista

To darmowy program służący do usuwania z systemu Windows modułów szpiegujących oraz innych modułów szkodzących użytkownikowi. W tym celu Spybot skanuje zarówno dysk twardy jak i pamięć RAM.

Jak zainstalować
logo

Google Chrome 10

Systemy operacyjne: Windows XP/Vista/7

Przeglądarka internetowa tworzona przez Google. Jej kod został napisany w oparciu o rozwiązania open source'owe częściowo oparte na innych aplikacjach (m.in. WebKit i Mozilla) Przeglądarkę tę charakteryzuje oszczędność miejsca, jaką zajmuje interfejs.

Jak zainstalować
logo

DirectX 9

Systemy operacyjne: Windows XP/Vista/7

Zestaw funkcji API wspomagających generowanie grafiki (dwu- i trójwymiarowej), dźwięku oraz innych zadań związanych zwykle z grami i innymi aplikacjami multimedialnymi.

Jak zainstalować
logo

Ipla 2.3.5

Systemy operacyjne: Windows 2000 / XP / Vista / 7

Ipla to interaktywna telewizja internetowa. Stanowi unikalne na polskim rynku rozwiązanie nadające materiałom wideo społeczny charakter. Umożliwia m.in. udział w transmisji internetowej w wysokiej jakości, dostęp do obszernej bazy VOD, funkcji komunikatora i czatu.

Jak zainstalować
logo

PDFCreator 1.2.3

Systemy operacyjne: Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / Vista / 7

PDFCreator to bezpłatny program, który umożliwia konwersję dokumentów z każdego programu mającego opcję wydruku do formatu PDF. Konwersji dokonuje się "drukując" dokumenty na instalowaną przez program wirtualną drukarkę o nazwie PDFCreator.

Jak zainstalować
logo

IrfanView 4.32

Systemy operacyjne: Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008 / 7

IrfanView jedna z najpopularniejszych przeglądarek plików graficznych. Jest szybka, mała, kompaktowa, darmowa (dla niekomercyjnego zastosowania.) o bardzo rozbudowanych możliwościach.

Jak zainstalować
logo

GIMP 2.8

Systemy operacyjne: Windows XP / Vista / 7

GIMP to darmowa aplikacja, którą z powodzeniem można wykorzystywać zarówno do zaawansowanej obróbki fotografii jak i do tworzenia grafik na potrzeby Internetu. Podobnie jak Photoshop, również GIMP został wyposażony w szereg narzędzi (pędzel, zaznaczenie, gumka, wypełnienie, różdżka, powiększenie, klonowanie, wystawianie tekstu, rozmazanie, ołówek, skalowanie, rozmazanie, lasso itp.) pozwalających wykonać elementarne, choć wcale nie tak proste obliczeniowo operacje na grafice.

Jak zainstalować
logo

Silverlight 5

Systemy operacyjne: Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / 7

Microsoft Silverlight to technologia internetowa umożliwiająca wyświetlanie treści multimedialnych za pomocą przeglądarki. Podobnie jak w technologii Flash, w Silverlight można przechwytywać zachowania (zdarzenia) myszy i klawiatury, wyświetlać pliki graficzne i obsługiwać dźwięki. Dodatkowo za pomocą technologii Silverlight możliwe jest wyświetlanie standardowych plików video oraz tych w wysokiej rozdzielczości (HD). Możliwe jest również odtwarzanie plików muzycznych (MP3, WMA). Silverlight obsługuje DRM (Digital Rights Management).

Jak zainstalować
logo

Windows 7

Systemy operacyjne: brak

Windows 7 - wydanie systemu operacyjnego Windows firmy Microsoft, następca systemu Windows Vista. W maju 2010 używało go 20,09% użytkowników, wśród wszystkich użytkowników systemów z rodziny Windows. Oznacza to, że system ten w ciągu roku został zainstalowany na większej ilości komputerów niż jego poprzednik, system Vista. Windows 7 jest dostępny w sześciu różnych wersjach: Starter, Home Basic, Home Premium, Professional, Ultimate oraz Enterprise.

Jak zainstalować